Metin2 Farm Rehberi Metin2 Rehberleri

Dolunay Kılıcı Nerden Düşer?

dolunay kilici nerden duser

Dolunay kılıcı düşürmek yıllardır tüm metin2 oyuncularının en az 1 kere yaptığı bir para kasma taktiğidir. Genellikle bedensel savaşçı karakterlerin tercih ettiği dolunay kılıcı güzel bir ortalama hasar ile sizi 75 levele kadar götürebilmektedir. Sonrasında zaten güzel bir Zehir Kılıcı yapmanız sizin faydanıza olacaktır. Şimdi gelelim dolunay kılıcı düşürme taktiklerine ve dolunay kılıcı düşürme yerlerine maksimum seviyeniz 35 level olmalıdır ki bizim tavsiyemiz 20-30 level aralığında düşürmeye çalışmanızdır. Ancak söylemeliyiz ki Dolunay Kılıcı şansları biraz düşüktür. 

Dolunay Kılıcı, Hangi Slottan Düşer?

Dolunay Kılıcını Seungryong Vadisinde, İmha bölgesinde veya 2.köyde düşürebilirsiniz. Bu şekilde +0 – +3 arasında dolunay kılıcı düşmektedir. Dolunay Kılıçlarının fiyat aralığı ortalama hasara / beceri hasarına bağlıdır. En kötü dolunay kılıcı bile kolaylıkla efsun atılabildiği için güzel paralara satılabilmektedir. 

Dolunay Kılıcı düşürme şansınızı artırmak için hırsızın eldiveni ya da iki kat eşya düşürme şanslı itemleri takmanızda fayda vardır. 

Düşürdüğünüz dolunay kılıçlarını + basarak kullanabilirsiniz. Ya da satabilirsiniz 40 level efsun nesneleri ile kolaylıkla güzel efsunlar getirebilir dilediğiniz şekilde değerlendirebilirsiniz.

dolunay kilici

Dolunay Kılıcı Nereden Düşer? 

Sarı Bayrak 2.Köy Dolunay Düşme Yerleri

sari bayrak

Kırmızı Bayrak 2.Köy Dolunay Düşme Yerleri

kirmizi

Mavi Bayrak 2.Köy Dolunay Düşme Yerleri

mavi

Seungryong Vadisi Dolunay Düşme Yerleri

vadi dolunay kilici

Yukarıda gösterdiğimiz yerler haricinde imha bölgesinde de dolunay kılıcı düşürebilirsiniz. 

Vahşi uzman kaç dakikada bir çıkar?

Vahşi uzman ortalama olarak 15 dakika arasında bir çıkmaktadır. Vahşi okçu ve yabani okçulara göre vahşi uzmandan dolunay çıkma şansı daha yüksektir.

Vahşi okçu kaç dakikada bir çıkar?

Vahşi okçudan dolunay kılıcı düşürme şansı vahşi uzmana göre daha düşüktür. Fakat bizim tavsiyemiz ikisini de boş geçmemeniz ne düşürürseniz kardır sonuçta. Vahşi okçu 10 dakikada bir çıkmaktadır. 

Umarız her slottan dolunay kılıcı düşürürsünüz, bol şanslar.

Diğer bir 30 level silahı olan Kırmızı Demir Pala nerden düşer? makalemizi okuyabilirsiniz. Makalemizde Kırmızı Demir Pala nereden düşer, Kırmızı Demir Pala hangi slottan düşer gibi bilgilere yer verilmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir